GÜNLERDEN OYUN

Cave Story – Ücretsiz Oyun

Cave Story – Ücretsiz Oyun

Cave Story bizi platform oyunlarının en revaçta olduğu döneme götürecek ve nostalji yaşamamıza sebep oalcak bir oyun.

Çok iyi bir oyunun boyutu sizce kaç megabyte olur? Emin olun ki çok değil, Cave Story bize küçük boyutuyla çok fazla şey vaad ediyor. Super Mario ve nice bağımlılık yapıcı platform oyununa ev sahipliği yapan NES sistemi, Cave Story gibi bir klasiğin hayat bulmasını sağladı. Hatta Cave Story, dünyanın en iyi 20 ücretsiz oyunu arasına girdi ve Wiiware’ın bombaları arasında.

Cave Story Ekran Görüntüsü

Japonca’dan Her Dile Tercüme

Japon yapımı olan oyunun asıl ismi Doukutsu Monogatari olarak geçiyor. Fakat oyun diğer ülkelerden gelen yoğun istek üzerine birçok dile uyarlanmış durumda. Vereceğimiz linkte İngilizce, İspanyolca, Çince, Fransızca ve Portekizce tercüme motoru, save’ler ve daha birçok öğe mevcut. Bağımlılık yaratan Cave Story’i indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Oyuun künyesini ve sistem gereksinimlerini aşağıdaki açılır menülerden inceleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

[one_half last=”no”][gameinfo title=”Oyun Bilgisi” game_name=”Cave Story” developers=”Pixel” publishers=”Pixel” platforms=”PC” genres=”Platform, Macera” release_date=”20 Aralık 2004″][/one_half][one_half last=”yes”][toggle title=”Sistem Gereksinimleri”]İşletim Sistemi: Windows XP, Vista veya Windows 7
İşlemci: Intel Core Solo
RAM: 128 MB
HDD: 64 MB boş alan
Ekran KArtı: 64 MB Ekran Kartı
Ses Kartı: DirectX 9 Uyumlu
DirectX: 9 ve üzeri[/toggle][/one_half]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir