GÜNLERDEN OYUN

Darksiders 2 için New Game+ ve Arena Modu kesinleşti

Darksiders 2 için New Game+ ve Arena Modu kesinleşti

Darksiders 2 yapımının çıkmasına az bir süre kala  oyun hakkında yeni detaylar geliyor. THQ, Darksiders 2’nin senaryo modu bittikten sonra da karakterlerini geliştirmelerine imkan tanıyacak bir arena moduna sahip olacağını açıkladı.

Yapım, Darksiders 2 oyuncularına sağlam mücadeleler sunacak bir arena modu sunacak. Oyunculara 5 düşman dalgasını atlattıktan sonra ödül alma veya bir sonraki 5 düşman dalgasıyla mücadele etme seçeneği sunulacak. Fakat oyuncular öldükleri takdirde hiç bir ödül alamayacaklar. Yapımcıya göre sadece en yetenekli oyuncular 100 dalgayı da geçerek en büyük ödüllere ulaşabilecekler.

Darksiders 2 bu modun yanında bir de New Game+ modu barındıracak. Birçok oyuncunun da bildiği gibi bu mod sayesinde oyuncular Death karakterlerinin yetenek ve ekipmanlarını koruyarak yeni bir oyuna başlıyabilecekler.

Küresel Marka Yönetimi Başkan Yardımcısı Jim Huntley şöyle yorumluyor: “4 Arena Challenge Modu ve New Game+ işlevi ana oyunu bitirdikten sonra da Death’i geliştirmeye devam etmeniz için mükemmel unsurlar. Geliştirdiğiniz bu karakteri çıkacak olan DLC görevlerinde de kullanabileceksiniz.”

Darksiders II Mahşerin dört atlısından biri olan Death yani Ölüm’ü konu alıyor ve orijinal Darksiders oyununun hikayesindeki olaylarla paralel biçimde ilerliyor. Bu destansı macerada Death, Darksiders’ta zamansız yere Kıyameti başlatmakla suçlanan kardeşi War (Savaş)’ı kurtarmak için aydınlık ve karanlık diyarlarda yolculuğa çıkıyor.

Darksiders II, PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için Ağustos 2012’de, WiiU için ise WiiU’nun çıkışıyla beraber piyasada olacak. Daha fazla bilgi için www.darksiders.com adresini ziyaret edebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir