GÜNLERDEN OYUN

GTA San Andreas hileleri

GTA San Andreas hileleri

Gta dünyada okadar  sevildiki serisini bir türlü bırakmıyor. Şu an en son Gta 5 oyunun son serisiyle gerek grafik gerekse sürükleyiciliğiyle sevenlerini hergün arttırıyor. Grand Theft Auto: San Andreas , tamamiyle Amerikan firması kalan Rockstar North aracılığıyla yazılmıştır . Oyunun bilinen diğer serilerden en büyük farkları:  kas yapma, yüzme ,  kız dost arama vs . bunun için benzer gerçekçi özelliklerdir . Başrol oyuncusu olan karakter  Tony , Los Santos kentinde arka mahallerde yalayan birisidir . GTA ilk olarak  1998’de çıkmış ve ek olarak sonrasında iki – üç yıl aralıklarla günümüze gibi sevilerek seri halinde devam etmiştir . GTA üç ile beraber konsol oyunlarındada  oyun oynanabilir duruma getirilmiştir .

Heryerde gta san andreas hileleri bulunuyor , peki bu hileler değişik mı? Evet neredeyse hepsi denecek gibi farklı. GTA San Andreas oyunu zevkli bir oyun olduğunu her kez biliyor. Ama yinede oyunun bazı bölümlerini geçmek için hile şart. San Andreas oyununun hilelerini bulmak amaçlı site site dolaşmyın die size önerilerimiz var .
Miras, can , zırh , kuvvet ve aranma seviyelerinizde hatalar yaşarsanız anında hileler devreye giriyor sizi kolay olmayan anlarınızdan kurtarıyor. Elbette yanlızca bunlarla sınırlı değil ek olarak bir birçok hile var . Peki bu hileleri oyuna nasıl uygulacağım diye soracaksınız.Bu çok kolay oyun anında oyun ekranına hileyi yazmanız yeteri kadar hileyi yazdığınız gün ” Cheat Activated ” diye bir metin çıkar bu metin çıktığında anlayın ki hileniz epeyce başarılı olmuş işte hilenin devreye alınması hiçte zor değil.

Daha öncede yazdığım gibi en kaliteli hile siteleri arasından sizler için araştırma yaptım. Size önereceğim bu sitede güncel hileleri herzaman bulabilirsiniz.  http://www.gtahileleri.com/gta-san-andreas-hileleri/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir